To, co nazywamy normalnością, to tylko krąg światła wokół ogniska.

Terry Pratchett


Na początku
był
ogień

Piękno, siła, długowieczność...

Chcesz zadbać o zdrowie i cenisz swój czas? Zadzwoń i zamów bezpłatne konsultacje
+48 501 799 667

lub wyślij maila: info@niralamba.pl

Tak, ale nie dziś? :)
Dopisz się do alfa-listy i pozwól o sobie pamiętać
 

Wpisz swój adres e-mail, a będziesz miał dostęp nie tylko do najświeższych informacji publikowanych na stronie, ale również do tych, które nie będą powszechnie dostępne. Do wyboru są dwie opcje newslettera: wersja pełna oraz wersja smooth. Ta druga jest przeznaczona dla osób, które są zainteresowane otrzymywaniem wyłącznie dobrych wiadomości i bardzo nie lubią być straszone.
 

zapis do alfa-Newslettera w wersji full 

   
    lub
zapis do alfa-Newslettera w wersji smooth 
Przetwarzanie odbywa się z pełną dbałością o bezpieczeństwo.
Podany adres e-mail jest traktowany jako poufny i będzie używany jedynie do wysyłania newslettera ze strony niralamba.pl.

Administratorem danych osobowych (czyli, w tym przypadku, Twojego adresu e-mail) jest Niralamba magdaLena Bajtlik z siedzibą w Warszawie przy ul. Pieńkowskiego 4 m 88 (dalej Niralamba – o ile będzie jakieś _dalej). Dane są przetwarzane w celu konsekwentnego ulepszania świata, m.in. poprzez świadczenie usług, sprzedaż produktów lub usług, prowadzenie działań marketingowych, archiwizację materiału oraz prowadzenie analiz. Podanie adresu e-mail jest z Twojej strony miłym gestem. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich aktualizacji. W każdej chwili możesz zrezygnować: skorzystać z opcji automatycznej rezygnacji dostępnej w stopce newslettera lub, nie czekając na newsletter, wysłać e-mail na adres info@niralamba.pl z tytułem REZYGNACJA z konta pocztowego, które jest zarejestrowane do subskrypcji, a które zdecydowałeś się wyrejestrować. 
 

wolność udostępniania treści

Wszystkie materiały prezentowane na stronie www.niralamba.pl są dostępne na licencji CC BY 3.0 – możesz je kopiować i rozpowszechniać przy uznaniu autorstwa, podaniu odnośnika do licencji oraz oznaczeniu, jeśli cokolwiek w nich zmieniłeś.

Teksty, zdjęcia i ilustracje są mojego autorstwa, o ile nie jest wyraźnie zaznaczone, że jest inaczej.
Będzie mi bardzo miło, jeśli poinformujesz mnie o publikacji, ale nie jest to konieczne.

Twoje zdrowie!

Niralamba magdaLena Bajtlik
NIP: 761-12-05-752

PoradniaNiralamba poradnia Infolinia 507 799 667 Sklep www.Alfa-koszyk.pl KSI Media Sp z o.o. Wykonanie KSI Media